اخبار

پیام تسلیت مدیرعامل نیروگاه شهید منتظرقائم به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت زهرا (س)

 مدیر عامل نیروگاه شهید منتظرقائم طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

السَّلَامُ عَلَیْکِ یَا بنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلَامُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَهُ الشَّهِیدَهُ السَّلَامُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الرَّضِیَّهُ الْمَرْضِیَّهُ

گام نهادن در مسیر معرفت و شناخت واقعی برگزیدگان الهی و ائمه اطهار، انسان را به سوی سعادت ابدی هدایت کرده و راه و رسم صحیح زندگی را به ما نشان می دهد؛ بزرگترین مأموریت رسول اکرم(ص) و خاندان پاک ایشان، توسعه و ترویج فضایل اخلاقی و خیرخواهی برای آحاد جامعه است و این مهم، همان مسئله مغفول این روزهای جامعه بشری است که باید مورد توجه و اهتمام قرار بگیرد.

فاطمه زهرا(س) معیار فضایل، اخلاق و تفکر است و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. مهربان مادری برای مؤمنان بود که حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را در کنار پارسایی، پاکدامنی و دور اندیشی برای همیشه در تاریخ جهان ثبت کرد.

فاطمیه ایام حزن اهل بیت(ع) در مصیبت مادرشان حضرت فاطمه زهرا(س) است که شیعیان جهان را به یاد برترین بانوی زنان عالم می اندازد و در عزای وی به سوگ می نشاند و در مظلومیت آن بانوی دو عالم ندبه سر می دهند “الهم عجل الولیک الفرج” و براستی از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم می آموزند.

باید گفت که شهادت حضرت زهرا(س) تنها واقعه ای تاریخی نیست، بلکه آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از آرمان های دینی و ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.

اینجانب فرارسیدن ایام غم بار فاطیمه وسالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بی بی دو عالم، پاره تن پیامبر (ص)، بانوی آب و آیینه، دستگیر همه ما شیعیان در روز رستاخیز و اسوه زنان عالم را به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و کلیه همکارانم در نیروگاه منتظرقائم تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

گرشاسب جمشید نژاد

مدیرعامل    

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا